Kutna glodača glava APKT1003 s unutarnjim hlađenjem
Dostupni broj proizvoda: 5
Trebate više informacija?
Kontaktirajte nas putem telefona ili e-maila?
Izvedbe
Šifra artikla Naziv artikla
H16017341 KUTNA GL.GLAVA 90 ST. ZA APKT1003 40,0 mm
1 KOM
Transportno pakiranje 1
Loading
Nije dostupno Očekivana raspoloživost proizvoda za prikazani broj dana.
Prijavite se za prikaz cijena
H16017351 KUTNA GL.GLAVA 90 ST. ZA APKT1003 50,0 mm
1 KOM
Transportno pakiranje 1
Loading
Prijavite se za prikaz cijena
H16017364 KUTNA GL.GLAVA 90 ST. ZA APKT1003 63,0 mm
H16017380 KUTNA GL.GLAVA 90 ST. ZA APKT1003 80,0 mm
H16017400 KUTNA GL.GLAVA 90 ST. ZA APKT1003 100,0 mm